DOPİNG SERVİSLERİ

  1. Üyeler site dahilinde yayınlanan ilanlarının diğer ilanlardan farklı biçimlerde site kullanıcıları tarafından daha kolay ulaşılabilmesi, ilanlarının görsel etkinliğinin arttırılabilmesi gibi amaçlarla Hurdalar.com tarafından sunulan ücrete tabi bir takım (Doping) hizmetlerinden yararlanabilirler.
  2. Bu hizmet sayesinde üyeler site üzerinden girmiş oldukları ilan içeriklerinin listelemede farklı biçimlerde yer almasının sağlayabilirler. İçeriği ve ücreti Hurdalar.com tarafından belirlenen dopinglerden birinin yada birkaçının üye tarafından ilanının oluşturulması sırasında seçilmiş olması halinde, söz konusu ilan; Üye tarafından seçilmiş olan doping ya da dopinglerin özelliklerine göre, Listelemede aynı doping ya da dopinglerin seçilmemiş olduğu ilanlardan farklı biçimlerde görüntülenecektir. Doping sadece seçilmiş olduğu ilana ait olup, üye tarafından seçilmiş olduğu süre bitiminden önce yada sonra farklı bir ilana aktarılamaz, dopingin Hurdalar.com kaynaklı sayfa hatalarından yada Hurdalar.com kaynaklı nedenlerle görüntülenmesinde doğacak süre kaybı dopingin süresine sorunlu günler kadar ek yapılmak koşulu ile giderilir.
  3. Doping içerik ve ücretleri Hurdalar.com tarafından belirlenir. Hurdalar.com söz konusu içerik ve ücretleri sitede duyurulmak kaydıyla istediği zaman değiştirme hak ve yetkisine sahiptir. Dopingi yayında olan ilanın üye tarafından yayından kaldırılması yada bağlı bulunduğu ilanın site kurallarına aykırı olduğu durumlarda ilanı ve dopingi yayından kaldırır ve ilan sahibine üyeye ödeme iadesi yapmaz.
  4. Hurdalar.com istediği ilanlarda ücretsiz doping tanımlama yetkisine sahiptir.

DOPİNG SEÇENEKLERİ

  1. Ana Sayfa Vitrini; İlanınız Hurdalar.com ana sayfasında yer alır. 1,2,3 yada 4 hafta olarak satın alınabilir.
  2. Kategori Vitrini; İlanınız Hurdalar.com ilgili kategori sayfasında üst sırada yer alır. 1,2,3 yada 4 hafta olarak satın alınabilir.
  3. En Üst Sıradayım; İlanınız Hurdalar.com ilgili kategori sayfasında Kategori Vitrini ilanlarının altında yer alır. Günlük 1 defa satın alınabilir.
  4. Acil Satılık; İlanınız Hurdalar.com Acil Acil sayfasında yer alır. 1,2,3 yada 4 hafta olarak satın alınabilir
  5. Dopingleri aynı anda satın alarak sıralamalarda en üstte yer alabilirsiniz.