GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

  1. www.hurdalar.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, telefon numarası, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.
  2. Hurdalar.com serverlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların ve smslerin iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece Hurdalar.com bünyesinde kullanılmaktadır.
  3. SMS bildirimleri için site üzerinden gerçekleştirmek için, www.hurdalar.com adresinden üye girişi yaptıktan sonra Hesabım bölümünde yer alan Kampanyalar ve yeni ürünlerle ilgili e-posta ve sms almak istiyorum yazısının yanında yer alan kutucuktaki işareti kaldırın.
  4. Üye olmadan sipaiş vermeniz durumunda bildirim sms lerinden ayrılmak için bilgi@hurdalar.com adresine mail gönderebilirsiniz. Derhal listeden çıkarılırsınız.
  5. Hurdalar.com üyelik formlarından toplanan bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
  6. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
  7. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
  8. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.hurdalar.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.hurdalar.com arayüzü üzerinden banka ve sizin bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
  9. Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Basat Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Mail: bilgi@hurdalar.com